Jak najít a Trace Computer IP

April 2 by admin

Jak najít a Trace Computer IP


Adresa internetového protokolu (IP) je přiděleno jedinečné číslo pro každé zařízení připojené k internetu. Každá IP adresa se skládá ze čtyř čísel oddělených tečkou čtyřkolky nebo období. IP adresa vám umožňuje vidět obecnou polohu uživatele nebo oblast, ve které je počítač připojen k internetu, podle Jaká je moje IP adresa webové stránky. Být schopen určit a vyhledat IP adresu v počítači vám může pomoci najít místo někoho, kdo, například, mohou být ti obtěžující.

Instrukce

1

Přístup k ploše, pokud máte Windows 2000, XP, Vista, nebo 7, a stiskněte tlačítko "Start". Klikněte na záložku "Programy", pak zvolte "příkazového řádku" aplikace. Typ "ipconfig / all" do příkazového řádku, klepněte na tlačítko ENTER. V rámci "Ethernet Adapter Připojení k místní síti," bude uvedena adresa IP počítače. Poznamenejte si tuto adresu.

2

Otevřete příkazový řádek, pokud se počítač se systémem Linux, Mac OS X, Solaris či AIX, a zadejte "hostname |. Nslookup" Zapište si čísla, které jsou uvedeny v části "IP adresa" čísla.

3

Otevřete "System Preferences", máte-li systém Mac OS X a klikněte na ikonu "Network". Vyberte umístění pro zobrazení vaši IP adresu.

4

Klikněte na Apple obrázek, pokud máte Mac OS 7.x nebo Mac OS 9.x, pak vyberte "Ovládací panely". Klikněte na ikonu "TCP / IP", vyberte "Soubor" a potom klepněte na tlačítko "Získat informace." Vaše IP adresa bude uvedena.

5

Přístup k webové stránce IP sledování, jako je najít IP adresu. Zadejte IP adresu, kterou jste si zapsali v kroku 2 do stanoveného "Track IP", textové pole. Stiskněte tlačítko "Track IP." Sledování IP adresa odhalí informace, jako je jméno, adresa, státní, města, zeměpisné šířky a délky IP adresy.