Jak nainstalovat plug-inů ve Photoshopu CS3

May 30 by admin

Jak nainstalovat plug-inů ve Photoshopu CS3


Software Adobe Photoshop je zdaleka lídrem v grafice návrhového softwaru, a stal se nepostradatelným nástrojem ve školách a podnicích po celé zemi. Ale jakmile se uživatel dostal seznámit se softwarem, může se chtít instalovat plug-in, aplikace od vývojářů třetích stran, které přidávají nové funkce programu. Není to těžké přidat plug-in pro Photoshop CS3 a znovu oživit tento software.

Instrukce

1

Kupte si CS3 kompatibilní plug-in nebo si stáhnout zdarma jeden z modulů plug-in místě Photoshopu. Jakmile to uděláte tak, spusťte instalační program.

2

Plug-in vás požádá o instalační složky. Klepněte na tlačítko "Procházet", pak vyberte složku Photoshop Plug-Ins. Pokud používáte operační systém Windows, výchozí hodnota je "Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CS3 \ Plug-Ins." V systému Mac, "Applications \ Adobe Photoshop CS3 \ Plug-Ins" je váš výchozí složka plug-iny.

3

Začít Photoshop. Klepněte na tlačítko "Soubor" a poté "automatizovat" a měli byste vidět název svého plug-in. Vyberte jej.

Tipy:

  • Pokud jste nedostali spustitelný soubor, rozbalte složku, jakmile to bylo staženo a zkopírujte jej do-in Plug složce Photoshop CS3.
  • Neutíkejte Photoshop při instalaci plug-in.
  • Umístění vašeho zásuvného modulu se může lišit v závislosti na programu; zkontrolovat readme plug-in pro více informací.