Jak na vyhledávání na IP adresu něčí

March 13 by admin

Jak na vyhledávání na IP adresu něčí


Najít někoho, kdo je IP adresa může pomoci určit jejich obecnou místo, které může být nezbytné, pokud chcete nahlásit internetový zneužití orgánům. To může být také užitečné, sledování mechanismus, pokud používáte webové stránky a snaží se řídit internetového provozu. Pomocí IP adresy něčí k získání osobních informací o uživateli je nezákonné v některých státech, nicméně, tak dodržujte všechny místní, státní a federální pokyny a ne zneužívat nástroje, které vám umožní vyhledávat IP adresy.

Instrukce

1

Zřídila bezplatnou službu IP sledování na svých webových stránkách, jako je například Google Analytics nebo Sitemeter. Kopírování a vkládání poskytnuté HTML kód do vaší webové stránky budou sledovat návštěv denně, a poskytuje tak s IP adresou a obecnou polohu každého návštěvníka, který klikne na svých webových stránkách.

2

Vyhledejte adresu IP odesílatele e-mailu pomocí služby Gmail. Otevřete e-mail a klikněte na rozevíracím seznamu vedle "Odpovědět". Tím se otevře několik možností. Zvolte "Zobrazit zdroj." Označte a zkopírujte IP adresu uvedenou v "Přijaté" sekci. Vložte zkopírovaný IP adresy do internetového vyhledávače, IP (viz odkazy v sekci Zdroje níže).

3

Najděte zjistit adresu IP odesílatele e-mailu pomocí Yahoo! Mail pomocí volby "Full záhlaví." IP adresa se objeví vedle "převzato z" čáry. Kopírování a informace o IP do vyhledávače IP vložit.

4

Najít adresu IP odesílatele e-mailu v aplikaci Microsoft Outlook po otevření e-mailu a volbou "Možnosti" v horní části obrazovky. Tím dojde k otevření "převzato z" linii, ze které si můžete zkopírovat a vložit IP adresu odesílatele do vyhledávače IP.

5

Otevření přímé spojení při chatování s někým na MSN, G-chat, AIM, Yahoo! Messenger a Skype. Klikněte na nabídce "Start" ve Windows na a zadejte "cmd" do "Run" box. Stiskněte tlačítko "Enter". Když se objeví obrazovka, zadejte příkaz "netstat" a IP adresu osoby, kterou jste chatovali se objeví. Můžete kopírovat a vložit jej do vyhledávače IP, abyste našli místo klábosení se.

Tipy:

  • Otevření přímé spojení s někým, koho neznáte můžete dát Vy a váš počítač v ohrožení.