Jak mluvit na Ustream

July 25 by admin

Ustream umožňuje uživatelům streamovat video a audio vysílání přes internet zdarma. Lidé, kteří mají notebooky mohou vysílat video z jejich počítače k ​​publiku. Stejně tak mohou uživatelé, kteří mají připojený mikrofon mluvit přímo do zařízení k vysílání zvuku. V zájmu zajištění publikum slyší vysílání, zajistit, aby správně připojit mikrofon. Dokončení tohoto procesu v několika rychlých krocích, upravit webovou kameru a připravte se vysílat v přímém přenosu.

Instrukce

1

Zapněte mikrofon vložený do osobního počítače nebo notebooku. Pokud není vestavěný mikrofon existuje na notebooku nebo počítači, připojit externí mikrofon. Zasuňte konec kabelu mikrofonu do mikrofonu portu počítače, který má stejnou velikost jako sluchátkového portu, ale může být různě barevné.

2

Oficiální internetové stránky Access Ustream je. Klikněte na odkaz s názvem "Přihlásit se" v pravém horním části okna. Zadejte své uživatelské jméno a heslo pro přihlášení do účtu. Pokud nemáte účet u Ustream, klikněte na "Sign Up", odkaz na pravé straně "Přihlásit" vytvořit účet (viz zdroje).

3

Klikněte na žluté tlačítko s názvem "Vytvoření Show" k zahájení procesu vysílání. V pop-up okno, zadejte název nového vysílání a klikněte na tlačítko "Vytvořit". Když se objeví okno "Adobe Flash Player Settings", klikněte na "Povolit" povolit Ustream použít jak webovou kameru a mikrofon během vysílání. Klepněte na tlačítko "Start", Broadcast v konzole jít žít.