Jak kopírovat sady dat do plochý soubor

July 29 by admin

Všechny databázové programy zahrnují některé možnosti pro kopírování, nebo "export", datovou sadu tabulku k plochým pilníkem. Chcete-li zkopírovat soubor dat z databázové aplikace, jako je například Microsoft Access, do plochý soubor, použijte volbu "Export do textového souboru" funkce , "Export do textového souboru" v aplikaci Microsoft Access umožňuje uživateli exportovat tabulku z aplikace do Excel (XLS nebo XLSX), nebo na hodnotu oddělených čárkou (CSV) nebo kartu oddělené hodnoty (TSV) textového plochý soubor.

Instrukce

1

Otevřete aplikaci Microsoft Access a potom klepněte na datové sady pro práci v levém navigačním podokně. Tabulky v seznamu datové sady pod názvem datové sady.

2

Klikněte na tabulku vyvážet v levém navigačním panelu a potom klepněte na tlačítko "externí data" na horní navigační liště. Otevře se dialogové okno "externí data". Klepněte na tlačítko "Export" a potom klepněte na tlačítko "textového souboru." Klepněte na tlačítko se otevře dialogové okno "Next". "Export Text File".

3

Klikněte na tlačítko "Procházet" a přejděte do složky, kde se bude exportovat textový soubor uložen. Zadejte název souboru, v případě potřeby, do "Název souboru" pole.

4

Klepněte na tlačítko "OK".

5

Zaškrtněte políčko před "Oddelovac" možnost. Klepněte na tlačítko "Další".

6

Zaškrtněte políčko před "čárkami" jako oddělovač a ujistěte se, že "Text Qualifier" je nastavena na uvozovek.

7

Zaškrtněte políčko před volbou "Zahrnout názvy polí na prvním řádku", a potom klepněte na tlačítko "Další".

8

Klikněte na tlačítko "Dokončit". Textový soubor je exportován do zadaného umístění.