Jak blokovat Second Life

January 27 by admin

Jak blokovat Second Life


Avatary vytvořené v Second Life napodobovat skutečný život, včetně schopnosti mít sex s ostatními členy. Tato funkce sama o sobě dostatečným důvodem pro blokování Second Life, pokud máte malé děti v domácnosti. Dokonce i když zablokovat přístup na webové stránky, aplikace se připojí k serveru, aby se zabránilo filtry. Rodičovská kontrola funkce ve Windows 7 může omezit přístup k aplikaci, za předpokladu, že Adminstrator účty jsou zajištěny s hesly.

Instrukce

1

Klepněte na tlačítko "Start" a typu "Uživatelské účty" do vyhledávacího pole. Stiskněte tlačítko "Enter" pro potvrzení.

2

Zvolte "Vytvořit heslo pro váš účet."

3

Zadejte heslo do prvních dvou polí a nápovědu do posledního pole. Klikněte na "Vytvořit heslo."

4

Vraťte se do uživatelských účtů a klikněte na tlačítko "Spravovat jiný účet." Vytvořit standardní účet pro ostatní uživatele, v případě potřeby.

5

Klikněte na "Nastavení rodičovské kontroly" a poté "blokovat určité programy."

6

Vyberte uživatelské jméno, které chcete blokovat, kde se říká: "jméno osoby lze použít pouze programy I Povolit v tomto seznamu."

7

Zkontrolujte, zda všechny programy v seznamu kromě Second Life. Pokud nevidíte, klikněte na tlačítko "Procházet" a přejděte na "C:. \ Program Files \ SecondLifeViewer2" Pokud máte 64-bitový operační systém, najdete složku zde: "C:. \ Program Files (x86) \ SecondLifeViewer2" Dvojitým kliknutím přidat spustitelný soubor do seznamu.

8

Klikněte na šipku zpět pro návrat na hlavní obrazovku. Vedle jména bude říkat "Rodičovská kontrola On".

Tipy:

  • Pokud nemáte Windows Vista nebo Windows 7, můžete blokovat porty brány firewall, aby se zabránilo diváka od připojení k serveru. Aplikace používá UDP port 443 pro ověření klienta. Zkontrolujte, zda v dokumentaci ke směrovači Pokyny pro zakázání portů pro konkrétní model.