Jak aktualizovat dotaz pro více sloupců

November 9 by admin

Aktualizace dotazy jsou druh akčního dotazu v databázi Microsoft Access. K dispozici jsou čtyři typy akčních dotazů: aktualizovat, odstranit make-Take a připojit. Aktualizace dotazy aktualizovat údaje v tabulkách a dotazů. Při provádění aktualizační dotaz na více sloupců, přidejte sloupce v dotazu, kde má dojít k aktualizaci. Access vás vyzve k potvrzení aktualizace před aktualizace dochází.

Instrukce

1

Open Access 2010 a klepněte na záložku "Soubor". Zvolte "Otevřít". Procházet soubory a vyhledejte databázi. Klikněte na na tlačítko "Otevřít" databázi a. Otevře databázi.

2

Klikněte na záložku "Vytvořit" a vyberte možnost "Query design." Vyberte tabulku z okna "Zobrazit tabulku", který se objeví. Zavřete okno Zobrazit tabulku kliknutím na tlačítko "X". "

3

Klikněte na tlačítko "Aktualizovat". Možnost aktualizace se objeví v dotazu. Přidat pole do dotazu klepnutím na název pole tabulky a přetažením do dotazu. Zadejte Vaše kritéria v poli "kritéria". Například, pokud hledáte pro všechny záznamy, které obsahují položku "Red Widget", změnit název položky "= červená Widget."

4

Přidejte svůj aktualizace kritéria v poli "Update". Pokud aktualizujete červený widgetu na redwidgets, změňte Aktualizovat pole na "RedWidget."

5

Spusťte dotaz klepnutím na tlačítko barva červená. Přístup informuje o množství záznamů, které bude aktualizován. Klepnutím na tlačítko "Ano" pro potvrzení. Podívejte se na aktuální záznamy otevřením tabulky z navigačním podokně.