I Nelze nainstalovat aplikace Visio 2007 Professional v systému Windows 7 64

April 30 by admin

Visio 2007 Professional a některé výrobky ve produktivity 2007 sady Microsoft Office může někdy nedaří nainstalovat do počítačů se systémem jak 32-bit a 64-bitové verze operačního systému Windows 7. Oprava instalace problém Visio 2007 změnou oprávnění složky na vašem počítači.

Problém

Nejpravděpodobnější příčinou odborné instalace problém Visio 2007 na Windows 7, počítače, je to, že výchozí dočasné složky v systému nemá odpovídající oprávnění složky, podle podpory společnosti Microsoft. Při spuštění instalačního programu pro aplikaci Visio 2007 Professional, Visio 2007 Standard and některé programy Microsoft Office, může se zobrazit na displeji chybové hlášení "Chyba 2203. Vnitřní chyba došlo k", a vy nemůžete pokračovat v instalaci programu.

Řešení

Chcete-li vyřešit Professional instalace problém Visio 2007, Microsoft doporučuje měnit oprávnění výchozí dočasné složky, označené v počítači jako složky "% temp%". Windows 7 umožňuje uživatelům měnit přístupová oprávnění pro systémových složek. Změna výchozí dočasné složky je "oprávnění" na "Everyone" skupiny s plnou kontrolou oprávnění by měla vyřešit problém. Po změně oprávnění, spusťte instalační program Visio 2007 znovu nainstalovat program na vašem počítači.

Přístup k výchozí dočasnou složku

Prvním krokem k nápravě tohoto problému je pro přístup k výchozí dočasné složky. Nejrychlejší způsob, jak se dostat do složky je s "Hledej" nástroje na spodní části nabídky Start systému Windows, které si můžete otevřít kliknutím na tlačítko "Start" na hlavním panelu pracovní plochy počítače. Zadejte "% temp%" do vyhledávacího pole. Dvakrát klikněte na složku "Temp", v horní části výsledků vyhledávání otevřete složku.

Změna oprávnění složky

Do adresního řádku v horní části okna složky, klepněte na složku nalevo od otevřené složky jít nahoru úroveň v systému složek a souborů systému Windows. Tím se otevře seznam složek v hlavním panelu, včetně složky "Temp", které jste právě navštívili. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku "Temp" a poté zvolte "Vlastnosti" v kontextovém menu. Klikněte na záložku "Zabezpečení" na dialogovém okně. Klikněte na tlačítko "Upravit", a poté klikněte na tlačítko "Přidat". Zadejte "Everyone", do vstupního textového pole. Klikněte na tlačítko "Kontrola jmen" možnost volby. Ve sloupci "Povolit", klepněte na tlačítko a zaškrtněte políčko "Full Control". Klikněte na "OK" na každém ze tří dialogových oken uložíte změny a zavřete okna. Visio 2007 by měl nyní nainstalovat správně, když znovu spustit instalační program.