Hustota klíčových slov na webových stránkách

June 27 by admin

Hustota klíčových slov na webových stránkách


Vyhledávače jako Google a Yahoo používají celou řadu faktorů, které určují téma webové stránky. Jeden důležitější je hustota frázi. Vyhledávače předpokládat, že webové stránky, která obsahuje několik instancí daného slova nebo fráze je asi o dané klíčové slovo.

Hustota klíčových slov

Hustota klíčových slov je určena spočítáním počtu instancí klíčového slova nebo fráze na každých sto slov. To je obvykle vyjádřena v procentech. Například webové stránky 300-word s výrazem "výcvik psů", se objeví devětkrát na tom má hustotu klíčových slov pro výraz "výcvik psů" ve výši 3%.

Optimální hustota

Vyhledávače si přál, aby hustota klíčových slov mezi 2 procenta a 5 procent. Hustota klíčových slov nižší než 2 procenta znamená, že webová stránka je o něčem jiném, než je klíčové slovo. Na druhou stranu, hustota klíčových slov než 5 procent vypadá, jako by ses cpal slova uměle manipulovat s výsledky vyhledávače.

Latentní sémantické indexování

Latentní sémantické indexování nebo LSI, je proces při pohledu na ostatní klíčová slova na webové stránce pro kontextově relevantní podmínky. Na velkých vyhledávačů, jako vidět synonyma a podmínky vztahující se k hlavní slovo pro webové stránky. Například, pokud vaše webové stránky se o "výcvik psů," můžete mít i slova jako "pes na vodítku" a "výcvik poslušnosti."