DCOM Process Server Launcher neočekávaně skončil

December 16 by admin

DCOM je síťování služba, která běží v systému Microsoft Windows. Tato služba umožňuje přenos informací a dat mezi počítači, které běží v jedné síti. Proces DCOM obvykle nemá vliv na běžné práce s počítačem. Ale chyba v procesu DCOM může vést v počítačovém systému, shazovat nebo nečekaně zastavuje.

DCOM

Proces DCOM probíhá v registru počítače pod DcomLaunch. DCOM (Distributed Component Object Model) je služba pro systém Windows, který se týká dat mezi klientem a serverem po síti, přenos informací do více počítačů, které běží na síti. DcomLaunch není rozhodující pro normální funkcí počítače; Nicméně, problém v procesu znamená, síťové programy, které se spoléhají na DCOM nebudou fungovat správně.

DCOM Ukončení Error

Neočekávaná chyba ukončení dochází, pokud to je problém se službou DcomLaunch, která zabraňuje, aby počítač správně spuštění procesu. Neočekávaná chyba ukončení může způsobit pád operačního systému. Ve stejných případech, objeví se chyba a počítač automaticky restartuje, někdy i opakovaně. Vzhledem k tomu, to ovlivňuje normální funkce počítače a funkčnosti, je třeba chyba být stanovena, aby počítač běžet normálně.

Chyba Příčiny

Různé potíže s počítačem může způsobit chyby v procesu DCOM, což počítač k havárii nebo ukončit procesy nečekaně. Pokud je chyba v registru, může mít vliv na aplikaci DcomLaunch, což způsobuje chyba počítače se zobrazí. Často nedávná instalace nebo aktualizace může interferovat s funkcemi DCOM. Je také možné, že virus či Trojan skrýt v procesu DCOM. Máte-li podezření, že virus, nebo mají problémy s jinými počítačovými funkcemi, je důležité, aby spustit vyhledávání virů, aby se zabránilo možnému poškození počítače a ztrátě zabezpečení.

Upevnění Chyba

Chcete-li opravit chybu, kdy provádíte obnovení systému vrátit zpět všechny změny, které mohou mít pozměnil nebo poškodil proces DCOM. Jsou k dispozici na instalačním disku Microsoft Windows možnosti obnovení systému ačkoli mnoho počítačů mají také vlastní systém možností obnovení. V případě, že oživení nebude opravit chybu DCOM, ale oprava chyby zahrnuje přístup k registru počítače. Pokud nemáte silné pracovní znalost registru procesů, obraťte se na podporu společnosti Microsoft pro pomoc.