Co je to WebFldrs MSI?

May 7 by admin

Co je to WebFldrs MSI?


Webfldrs.msi je instalační soubor Microsoft Windows slouží k instalaci praktický a časově úsporné web-authoring služby. Tato služba umožňuje uživateli komunikovat se vzdáleným serverem bez nutnosti software třetích stran, jako je FTP program. Dělá to pomocí známého rozhraní složky Windows a volitelný, bezpečnostní pozadí komponenty.

Funkce

Instalační soubor webfldrs.msi je to, co váš počítač používá k instalaci a odebrání služby WebDAV. Potřeba tohoto instalátoru je častější v prostředí Windows pomocí starší verze aplikace Internet Explorer, které nebyly dodány s instalovaným službou. Ačkoli instalátor pracuje podle očekávání bude v, mnoho otázek vyvinout, když se uživatel pokusí ji odinstalovat. Důvodem je skutečnost, že mnoho novějších služeb z posledních aktualizací systému Windows a aktualizace Service Pack závisí na službu WebDAV má být nainstalován a funkční. Při pokusu o spuštění funkci odinstalování webfldrs.msi může způsobit řadu chyb, které lze napravit pouze ruční úpravy.

Výhody

Webfldrs.msi není omezen na jediný způsob fungování. Pro lidi ve větší míře používat grafické rozhraní nebo okno, jednoduše poklepáním na instalační zahájí instalaci. Instalační program je dost chytrý, aby věděl, zda je již nainstalována služba. V tomto případě, poklepáním na instalační začne odinstalování služby. Pro doladit kontrolu nad instalačním zkušení správci spustit instalační program z příkazového řádku.

Zabezpečení

I když webové složky poskytuje podporu pro webové stránky, které používají Secure Socket Layer (SSL) zabezpečení pro přenos informací a ze sever, tato funkce není poskytována prostřednictvím webfldrs.msi instalátoru. Aby bylo možné využívat funkce zabezpečení, je nutné aktualizovat službu s nejnovější aktualizaci softwaru.

Úvahy

Webfldrs.msi instalátor je starší instalační program, který byl k dispozici pro použití jako již v roce 2000 v této verzi produktu Windows 2000. Vzhledem ke svému věku, není obvykle potřeba ji v novějších instalací operačního systému Windows XP. To je proto, že WebDAV prostředí přichází nyní nainstalován a připraven k použití po vybalení z krabice. Nicméně, bude-li potřeba odstranit službu, instalátor má tuto schopnost.

Expert Insight

Buďte si vědomi stavu operačního systému, na kterém máte v úmyslu spustit webfldrs.msi instalační program. Novější instalace systému Windows XP s aktualizací již má nainstalovánu službu, což znamená, že pokud jste nedával pozor, umožníte instalátor začít odinstalování služby, což by mohlo způsobit problémy, které jste mohli vyhnout. Také části služby nelze odinstalovat správně na starším systému, pokud instalační program spustit po Internet Explorer 5 je odinstalován. Před zahájením jakýchkoli změn vždy naleznete v dokumentaci a poznámky.