AOL internetové funkce

September 29 by admin

AOL internetové funkce


AOL je internetová služba a mediální společnost. On-line software Suite společnosti, také volal AOL, byl průkopníkem on-line komunita spolu s Yahoo, Microsoft a Google. Na jeho vrcholu, AOL sloužil více než 30 milionů zákazníků po celém světě. V současné době, miliardy dolarů společnost stále nabízí několik funkcí pro uživatele internetu.

AOL Desktop

AOL Desktop je uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožňuje zákazníkům zvýšit jejich webové zážitek. Uživatelé mohou přizpůsobit jejich vyhledávání a displej, aby lépe sloužit jejich potřebám. Zvýšená lišta nabízí vyhledávač na obrazovce AOL, procházení s nejnovější informace a okamžitý přístup k mailu, počasí a rádio. AOL uživatelé mohou také upravit vylepšení internetového prohlížeče, aby se web sledování jednodušší.

Instant Messaging

AOL Instant Messenger (AIM) je instant messaging a interaktivní počítačový program, který pomáhá usnadnit komunikaci mezi on-line uživatelů. To ovládá většinu trhu chatu v Severní Americe. Program je navržen tak, aby uživatelům vytvořit "seznam kamarádů" z přáteli, rodinou a spolupracovníky. Když se přihlásíte, mohou uživatelé vyměňovat textové zprávy, obrázky a real-time video s ostatními uživateli. Mezi další vlastnosti patří pozadí schémata, hry, widgety a profily online.

Funkce zabezpečení

Se softwarem AOL, uživatelé získat přístup k několika on-line bezpečnostní programy. McAfee VirusScan Plus je komplexní program, ochrana proti virům, který poskytuje 24-hodinovou ochranu pro vás a váš počítač. VirusScan Plus nabízí ochranu před viry, spyware detekci, bránu firewall, pop-up oken a ochranu soukromí. AOL Rodičovská kontrola pomůže sledovat on-line aktivity vašeho dítěte. Rodičovská kontrola umožňuje nastavit pro daný věk omezení na surfování vašeho dítěte nebo blokovat určité webové stránky úplně.

AOL Mobile Apps

AOL má mnoho zdarma mobilní aplikace, které vám pomohou vzít AOL zkušenosti s vámi, ať jste kdekoli. Některé z mobilních aplikací AOL patří ICQ, Moviefone, AOL zprávy, DailyFinance a AOL Lifestream. Winamp, AOL media player, umožňuje přehrávat hudbu kdykoliv na vašem mobilním zařízení. Stačí se přihlásit on-line prostřednictvím svého mobilního zařízení a přístup k on-line hudební knihovnu. Kompatibilní zařízení patří tablety, smartphony, MP3 přehrávače a netbooky.